Haziran 12, 2021
Onur Hareketine İştirak Sürüyor

Onur Hareketine İştirak Sürüyor

Yaşar Aydın’ın Başkanı olduğu Onur Hareketi’ne Türkiye’nin birçok bölgesinden on binlerce iştirak gerçekleşti.

Erken seçim tartışmaları dillendirilmeye başlanırken, iktidar ve muhalefete de kendi içerisinden reaksiyonlar çığ üzere büyüyor. 18 yılı aşkın müddettir iktidarda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yanı sıra ana muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki mevcut öteki partilerden de umduğunu bulamayan vatandaşlar ile kararsız seçmenler yeni bir umut peşinde. Edinilen bilgilere nazaran o umudun ismi Onur Hareketi Önderi Yaşar Aydın.

ONUR HAREKETİ’NE 20 BİNE YAKIN İŞTİRAK

Yapılan araştırmalara nazaran, son bir hafta içerisinde iktidar ve muhalefet partilerinin vilayet ve ilçe teşkilatlarından İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Mersin, Diyarbakır, Hatay, Trabzon ve birçok vilayette 20 bine yakın reaksiyonlu ve küskün seçmen Onur Hareketi’ne katıldı.

“BU İNANCI BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Onur Hareketi Önderi Yaşar Aydın ise, hareketlerine katılan vatandaşlarla ilgili, “Bu memleketin evlatlarının itimadını ve teveccühünü asla boşa çıkarmayacağız. Onların başlarını öne eğdirtmeyeceğiz. Bugüne kadar hiçbir kedere deva olamayan AKP ve CHP ile onların türevleri yeni yetme partiler bu millete deva olmadı, olamayacaktır fakat Onur Hareketi ile birlikte vatandaşlarımızın rahat bir nefes alacağının teminatını ben milletime veriyorum.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell baymavi grandpashabet giriş slotbar giriş lidyabet meritslot giriş Betpark okey astropay kart satın al facebook sayfa beğeni